Haber

Vedat Milor ‘Nerede Kaldık?’ Muharrem İnce’ye tokat gibi yanıt paylaşımı!

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Altı Masa’da siyasi parti liderleri, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun ev sahipliğinde. Liderlerin ortak adayı 6 Mart Pazartesi günü açıklayacaklarına karar vermesinin ardından işler karıştı. Muharrem İnce’nin paylaşımları tepki çekti. Tepki gösteren isimlerden biri de Vedat Milor’du. Milor’un İnce’ye attığı tokata verdiği yanıt dikkat çekti.

Millet İttifakı olarak seçime girmeye hazırlanan Altı Masa’daki siyasi partilerin başkanları, cumhurbaşkanı adayını belirlemek için Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun konutunda toplandı.

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı için fikir birliğine varan liderler, görüşmenin ardından 6 Mart Pazartesi günü adayın açıklanacağını bildirdi.

Millet İttifakını oluşturan siyasi partilerin genel başkanları olarak 28. Dönem TBMM ve 13. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ortak cumhurbaşkanı adayımız ve geçiş süreci yol haritası konusunda ortak bir anlayışa ulaştık. Genel liderler partilerinin yetkili heyetlerine bilgi verdikten sonra 6 Mart 2023 tarihinde son açıklamayı kamuoyu ile paylaşmak üzere Saadet Partisi’nin konut sahipliğinde yeniden merkeze geleceğiz.

Kamuoyuna saygıyla duyururuz.’

Bu kararın ardından Meral Akşener’in ortak aday konusunda anlaşamadığı ileri sürüldü. UYGUN Partisi’nden bazı isimler sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme geldi. Ortalığı karıştıran bu paylaşımlar daha sonra silindi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, görüşmenin ardından genel merkez binasına giderek, kurmaylarıyla görüştü. Akşener, 81 ilin il başkanlarını hemen Ankara’ya çağırdı.

Bu olayların yanı sıra Vatan Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin Twitter’dan yaptığı paylaşımlar da dikkat çekti. İnce, “Bu iktidardan da, bu muhalefetten de kurtulacağız. Biraz sabır…” paylaşımıyla tepki topladı.

??

İnce daha sonra “Nerede kalmıştık?” paylaştı

İnce’nin bu paylaşımı sosyal medyada tepkiyle karşılandı.

O isimlerden biri de yaptığı paylaşımlarla tokat gibi yorumlarıyla gündeme gelen Vedat Milor’du.

Milor, “Bazı politikacılara aşırı güvenim olsa bile, ilkokulda sınıf başkanı olabilirdim,” dedi. söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu