Ekonomi

İnegöl UEDAŞ yeni hizmet binasında

BURSA (İGFA) – Marmara Bölgesi’nin güneyini kapsayan hizmet alanı içerisinde UEDAŞ, Bursa’nın 300 bin nüfuslu İnegöl ilçesinde açtığı yeni proses merkezi ile 150 bin aboneye hizmet verecek. Uludağ Power CEO’su İsmail Ergüneş’in katılımıyla gerçekleştirilen açılış törenine Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Arif Bayrak, İnegöl Kaymakamı Eren Arslan, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ın yanı sıra protokolden çok sayıda isim katıldı.

150 BİN ABONEYE HİZMET VERECEK

İnegöl’de 150 bin aboneye birebir hizmet verecek olan UEDAŞ’ın işletme müdürlüğünün açılış töreninde konuşan Uludağ Power CEO’su İsmail Ergüneş, “Ülkemizde abonelerimize en aktif teması sağlamayı misyon edindik. Güney Marmara Bölgesi’nde 4 ili kapsayan hizmet alanı. İlk günden itibaren kullanıcılarımıza kesintisiz ve güvenli hizmet verebilmek için tüm hızımızla çalışıyoruz. Bugün burada açılışını yaptığımız yeni işletmemiz İnegöl’de 150 bin aboneye birebir amaçlı hizmet verecek. Bu doğrultuda kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını dinlemeyi ve memnuniyetini en üst seviyede tutmayı planlıyoruz.” açıklamalarda bulundu.

UEDAŞ Genel Müdürü Gökay Fatih Danacı yaptığı konuşmada, “UEDAŞ olarak Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da 3,5 milyon aboneye kesintisiz elektrik hizmeti veriyoruz. Burada görev alan işletmelerimiz ve çalışanlarımız ile bu ağır elektrik şebekesini inançla ayakta tutuyoruz. Bölgemizde bulunan 12 işletmemizin kilit noktalarından biri de İnegöl diyebiliriz. Sektördeki nüfus ve hareketlilik bize daha fazla sorumluluk yüklüyor. Bu sorumluluk bilinciyle bölgedeki yatırımlara değer veriyor ve müşterilerimize ayrıcalıklı hizmetler sunmayı amaçlıyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu