Haber

İmamoğlu sessizliğini bozdu: Kimse merak etmesin, her şey yeniden başlıyor

Dün 60 milyondan fazla vatandaş, Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı’nı seçmek için sandık başına gitti. Belirsiz sonuçlara göre Recep Tayyip Erdoğan yeniden cumhurbaşkanı oldu.

YAYINLADIĞI GÖRÜNTÜYLE SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Sonuçların ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Twitter hesabından yayınladığı görüntüyle saatlerce süren sessizliğini bozdu.

“YAKIN AMA İTİRAZ ETMEYİN”

İmamoğlu, “Kimse merak etmesin, her şey yeniden başlıyor. Unutmayın, “Değişmeyen tek şey değişimdir” notuyla paylaştığı videodan öne çıkanlar şöyle; Türkiye artık acilen normalleşmeye ve toparlanmaya muhtaç durumda. gerçek sorunlarına çözümler.Bugün derin bir hayal kırıklığına uğramış on milyonlarca insan olduğunun farkındayım.Ama cesaretiniz kırılmasın.

“AYNI ŞEYLERİ YAPARAK FARKLI SONUÇLAR BEKLEYECEĞİZ”

Endişelenme, her şey yeniden başlıyor. Unutmayın, değişmeyen tek şey değişimdir. Artık aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar beklemeyeceğiz. Bundan sonra da tüm gönülleri fethetmek için çalışmaya devam edeceğiz.

“İNANIN HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK”

Benzer bir hayal kırıklığı 5 yıl önce yaşanmıştı. 9 ay sonra yerel seçimlerde çok güzel sonuçlar aldık. Daha gidecek çok yolumuz var, gençlerimiz var. İnanın her şey çok güzel olacak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu